kolor czarny-terminy stałe  

kolor czerwony-terminy okazjonalne  

kolor zielony-wstępna rezerwacja, wymaga potwierdzenia

 

 

18 maja (piątek), 17.00-20.00,

sala 4 – choreograficzna,

premiery teatralne

(mażoretki odwołane)

 

8 czerwca (piątek), 17.00-20.00,

sala 4 – choreograficzna,

premiery teatralne

(mażoretki odwołane)

 

SALA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

04

sala klubowa

15.00-19.00

Praca domowa

13.00-19.00

Klub „Zdrówko”

10.00-14.00

Klub „Zdrówko”

 

18.00-20.00

Klub AA

15.00-19.00

Klub Koronki i Haftu

(II i IV tydzień miesiąca)

13.00-19.00

Klub „Zdrówko”

06

siłownia

9.00-11.00

„Zdrówko”

 

15.00-19.00

 

 

 

15.00-19.00

9.00-11.00

„Zdrówko”

 

15.00-19.00

12.00-15.00

„Marzenia”

 

15.00-19.00

9.00-11.00

„Zdrówko”

 

15.00-19.00

07

„Marzenia”

9.00-15.00

„Marzenia”

 

17.00-20.00

MAKE UP

9.00-15.00

„Marzenia”

 

15.00-17.00

Korepetycje
j. angielski

z programu ZDZB

 

18.00-19.30

MAKE UP

9.00-15.00

„Marzenia”

 

16.00-18.00

Korepetycje
j. polski

z programu ZDZB

 

18.00-19.00

Praca domowa

9.00-15.00

„Marzenia”

 

15.00-19.00

Praca domowa

9.00-15.00

„Marzenia”

 

15.00-19.00

Praca domowa

3-4

choreografia

12.30-14.00

Teatr Dorota

 

16.00-17.30

Warsztaty teatralne

z programu ZDZB

 

17.30-20.20

Teatr AOiA

9.00-11.00

Aerobik

 

15.30-17.15

Teatr Dorota

 

19.30-20.30

Aerobik

9.00-11.00

Aerobik

 

15.30-20.00

Teatr Karolina

 

20.00-21.00

Aerobik

16.00-18.30

Teatr Dorota

12.30-14.00

Teatr Dorota )*

 

18 maja

17.00-20.00

Premiery teatralne

(mażoretki odwołane)

 

8 czerwca

17.00-20.00

Premiery teatralne

(mażoretki odwołane)

 

17.00-20.15

Mażoretki )*

 

)* dzień imprez.
zajęcia mogą być odwołane lub przeniesione
do innej sali.

9.00-15.00

Chór

K.Kozłowski

5 A

studio nagrań

15.00-20.00

Studio piosenki

16.00-20.00

Zespoły gitarowe

15.00-20.00

Studio piosenki

16.00-20.00

Zespoły gitarowe

15.00-20.00

Studio piosenki

9.00-15.00

Nagrania studyjne

5 B

reżyserka

14.00-20.00

gitary

14.00-17.00

gitary

14.00-20.00

gitary

14.00-20.00

gitary

11

muzyczna

13.00-14.00

Konsultacje

 

14.30-15.15

Orffa przygotowawcza

 

15.15-16.00

Konsultacje

13.00-14.30

Orffa przygotowawcza

 

14.30-15.30

Zajęcia indywidualne

13.45-14.45

Zajęcia indywidualne

 

15.00-16.30

Konsultacje

8.00-10.00

Konsultacje

 

14.15-15.00

Orffa II

 

16.00-17.00

Zajęcia indywidualne

 

18.45-20.15

Orffa

8.00-9.00

Konsultacje

 

13.45-14.30

Konsultacje

 

16.00-16.45

Orffa II

 

16.45-18.15

Orffa I

 

18.30-19.30

Zajęcia indywidualne

9.00-10.30

Orffa przygotowawcza

 

11.15-12.45

Orffa II

 

12.45-14.15

Orffa I

 

15.00-16.00

Zajęcia indywidualne

12-13

plastyczna

12.30-14.00

zajęcia dla przedszkola

16.30-19.15 młodzież starsza
i dorośli

9.00-12.00 warsztaty dla grup zorganizowanych

 

12.30-14.00

zajęcia dla przedszkola

17.00-19.15

grupa mieszana średnia

10.00 –11.30

zajęcia dla przedszkola

12.30-14.00

zajęcia dla przedszkola

 

16.00-17.45

grupa młodsza

9.00-12.00 warsztaty dla grup zorganizowanych

 

12.30-14.00

zajęcia dla przedszkola

17.00-19.15

grupa mieszana młodsza

9.00-12.00 warsztaty dla grup zorganizowanych

 

12.30-14.00

zajęcia dla przedszkola

 

17.00-19.15

grupa mieszana starsza

10.30-12.45

grupa mieszana

20

językowa

15.20-20.10

JĘZYK ANGIELSKI

15.20-20.10

JĘZYK ANGIELSKI

17.00-19.15

JĘZYK HISZPAŃSKI

15.20-20.10

JĘZYK ANGIELSKI

17.00-19.15

JĘZYK HISZPAŃSKI

10.15-12.15

Skrzypce

12, 19 maja

22

rekreacyjna

(w pozostałym czasie
w dyspozycji świetlicy)

9.00-12.00

Klub „Elfy”

 

18.00-20.00

ju-jitsu

14.30-16.00

Zajęcia taneczne

A. Dębowska

 

17.30-19.30

L. Ligocka-Więch

9.00-12.00

Klub „Elfy”

 

17.10-20.00

L. Ligocka-Więch

16.15-17.00

L. Ligocka-Więch

 

17.15-20.00

Taniec koreański

9.00-12.00

Klub „Elfy”

 

16.30-19.30

L. Ligocka-Więch

10.45-13.45

Skrzypce

12, 19 maja

23

świetlica

12.00-19.00

świetlica

10.00-12.00

Kurs komputerowo fotograficzny
dla Seniorów

 

12.00-19.00

świetlica

10.00-12.00

Kurs komputerowo fotograficzny
dla Seniorów

 

12.00-19.00

świetlica

12.00-19.00

świetlica

10.00-12.00

Kurs komputerowo fotograficzny
dla Seniorów

 

12.00-19.00

świetlica

9.00-15.00

świetlica

sala 25

16.30-18.30

gabinet logopedyczny

14.00-16.30

gabinet psychologiczny

 

16.30-18.30

gabinet logopedyczny

15.00-18.00

gabinet psychologiczny

16.30-19.30

gabinet logopedyczny

14.30-19.30

gabinet logopedyczny

31

historia sztuki

15.00-20.00

15.00-20.00

15.00-20.00

15.00-20.00

11.00-13.00

Zajęcia P. Gmosiński

 

15.00-20.00

32

fotograficzna

17.00-20.00

17.00-19.00

korepetycje matematyczne

z programu ZDZB

17.00-20.00

 

34 i 35

„Elfy”

9.00-12.00

Elfy

17.00-19.00

Praca domowa

9.00-12.00

Elfy

 

17.00-20.00

Monika Koc

9.00-12.00

Elfy

 

13.00-15.00

Zajęcia wyrównawcze

z programu ZDZB

INNE

SP 81

16.00-19.00

Mażoretki

ZZSS 2

18.00-20.15

Mażoretki

SP 81

16.30-19.30

Mażoretki

ZZSS 2

18.00-20.15

Mażoretki